Wyślij wiadomość
Dom

Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

Chiny Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Certyfikaty
dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.

—— Andy

Człowiek jest dobry. Recepcja jest profesjonalna. Szkolenie demo jest również bardzo dobre. Życzymy więcej szkoleń online po otrzymaniu maszyny.

—— Alfonso

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w terminie i ładnym opakowaniu.

—— Szkot

Im Online Czat teraz

Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

1 2 3 4
Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : JHX LASER
Ilość pracowników : 300~500
Rok założenia : 2010
pc Export : 60% - 70%

Wuhan Jhxlaser Photoelectricity Co., Ltd. zobowiązuje się do zapewnienia pełnej gamy laserowych aplikacji i rozwiązań serwisowych na skalę globalną. Jhxlaser to firmy Hi-Techonology, które zawsze angażują się w laserowe zastosowanie elastycznego przemysłu materiałowego, produkt Jhxlaser już eksportuje do wielu zamorskich regionów i krajów na całym świecie.

Jhxlaser zawsze koncentruje się na laserowej aplikacji badawczo-rozwojowej, produkcji, sprzedaży i obsłudze posprzedażnej. Najnowsze elastyczne materiały do ​​cięcia laserowego z powodzeniem zastosowano w materiałach, tkaninach, odzieży, reklamie, rzemiośle, opakowaniu, projektowaniu domu, na zewnątrz, dekoracji, dywany, wnętrza samochodów, różne branże, aby pomóc w tradycyjnej aplikacji do realizacji Pełna automatyzacja i inteligentna produkcja, Teraz Wuhan Jhxlaser już stają się Chiny elastyczne rozwiązania cięcia laserowego materiału Top marki.

Szczegóły kontaktu
Wuhan JinHaoXing Photoelectric Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Lucus

Tel: +86-13338037776

Faks: +86-27-83991110

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)